Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gery D.

    Topikgazda

    válasz Sensut #4500 üzenetére

    Igen, próbáltam is egy szószedetet létrehozni, kinek mi a neve, de ugye Ghost és Fang is fura lenne oroszul leírva. :))

    A Halott Város végén találunk egy levelet. Na, azt elvileg Iskra írta. De aki az Utolsó Nap vezetője, az viszont nem Iskra elvileg. Ez volt a kavarodás. Iskra egy elrabolt kislány volt, valakinek a lánya. Nem mernék megesküdni rá, de Arhara-é. Ő ezért csatlakozik hozzád, hogy megtalálja. De úgy sejtem, nem jött össze.
    Lightning meg azért kapta ezt a nevet, mert amikor megtaláljuk a két hullát a Radarantennáknál (most nem emlékszek, mi volt a terület neve, de ott játszódott a Clear Sky is), a PDA-ban egy villámlásról számolnak be és hogy abból jöttek elő az Utolsó Nap emberei. Vagy valami ilyesmi rémlik. Hu de rég volt már.
    Ha így belegondolok, lehet, Lightning azért vette fel Iskra nevét, hogy minket megtévesszen, de miután megtaláljuk Iskra levelét, gyorsan lelép Zatonba.
    Én legalább is így találtam volna ki a történetet, ha mégis rosszul emlékeznék. :)

    [ Szerkesztve ]

    Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

Új hozzászólás Aktív témák