Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gery D.

    Topikgazda

    válasz Sensut #3201 üzenetére

    Minél egyszerűbbre akarják csinálni, annál rosszabb lesz az egész. Nem értem, mire jó ez a autómatikus frissítgetéses rendszer, dobnának ki egy gamedata mappás javítást, azt csá. Folyton leszedni ezeket a nagy fájlokat pár másik javított, vagy nem javított fájlért. Emellett nekem, mint fordítónak csinálnak munkát azzal, hogy állandóan átnézni azt a rengeteg fájlt, hogy vajon melyik az, ami változott. Kedvem sincs mostanában hozzá.

    Meg így, hogy a Halott Város utáni rész nem is az, aminek lennie kellene, na az is elveszi a kedvem az egésztől. Ha TB helyében lennék, minden Iskra vonatkozást kiszednék a dialógusokból, vagy megváltoztatnám azt a részt, hogy ne az legyen az benne, hogy onnan Zaton-ra kell menni, ha egyszer nem is oda kerülünk, hanem Cordon-ba.

    Na mindegy, nem tudom, mikor fogom folytatni a magyarítást, de lassan megint rá kellene vennem magam a folytatásra.

    [ Szerkesztve ]

    Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

Új hozzászólás Aktív témák