Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gery D.

    Topikgazda

    válasz nubreed #2857 üzenetére

    Én a Groza-val szoktam írtani a népet. A 9X39-es a kedvencem. Bár, ebben a módban rettenetesen lehúzták a sebzését, még egy egyszerű 5,45x39-es AK is többet sebez. Amit ebben a módban felhúztak, az az 5,56x45-ös. Egy TR-rel szinte bármilyen páncélozott ellenfelet ki lehet iktatni, de fejlövéssel szinte egy egyszerű Makarov is elég.

    Így hírtelen nem tudom, de ahogy Kekeeci írta, a két Groza közötti különbség a kaliber. A sima normál 9x39-es Groza a jó. Meg azt is figyelni kell, hogy van-e kis nyilacska a képen, mert az már tuningolt.

    Egyszer még az elején beszívtam a Bandita Exoval, mert azt is elkezdtem tuningolni, Felszereltettem rá Éjjellátót és Páncélmegerősítést is kértem, ekkor már nem fogadta el Akim. Így buktam a feladatot. Ezért nem értem, miért kellett kiszedni ezt a Soup-ból, hogy lehessen a hulláknál Páncélt találni. A válasz szintén buta volt, miszerint így a Páncélok elárasztanák a Zónát. Kérdezem én, fegyverekkel és lőszerekkel nem volt elárasztva? Mi lett erre is a megoldás, nem vehetsz fel, csak egy adott mennyiséget. Ez olyan, hogy bemész a boltba és nem kérhetsz, csak 10 deka felvágottat a csemegepultban, mert ha 20-at kérsz, lehet, hogy nem eszed meg mind és kidobod a kukába. Hát ez van.

    A Magyarítással kapcsolatban. Sajnálatos módon ma nem tudtam vele foglalkozni magánjellegű problémák miatt, de hétvégére meglesz.

    [ Szerkesztve ]

    Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

Új hozzászólás Aktív témák