Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz retrox #930 üzenetére

    "csak ez egy kész cms.Minden php-val van megcsinálva"
    És akkor mi van? :D
    A Drupal is egy kész CMS, attól még modulokat lehet írni hozzá, ami a saját céljaidnak megfelelően jelenít meg adatokat.
    Egyébként meg egyáltalán nem értem, hogy Te ezek szerint egy plusz lekérdezéssel, UPDATE-tel ki tudtad egészíteni az e107 működését, akkor miért ne tudnád annyival is, hogy miután már a felhasználó születési dátuma el van tárolva, ebből egy egyszerű lekérdezéssel megjeleníted az aktuális korát? Így legalább ütemezett update-ekre sem lenne szükség...
    Szerintem valamit félreértesz az itt javasoltakból. A lényege, hogy ugye a születési dátumod nem túl sokszor változik jó esetben :D - ebből az adatból pedig "on-the-fly" bármikor ki lehet számolni az aktuális életkort, nem kell hozzá még PHP sem, elég MySQL-ből kiszámolni.

    Egyébként meg martonx már mondta, de az e107 már régóta elavult, azóta más felhasználóbarát CMS-ek is bőven vannak.
    Én mondjuk a Drupalt ajánlanám, bár azt hallottam, hogy a Wordpress kezdőknek ideális választás (vagy azoknak, akik haladók, és ezt jobban ismerik). Haladók a Drupal moduljaival is gyorsan elboldogulnak némi help olvasgatása után.

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák