Új hozzászólás Aktív témák

  • #56474624

    törölt tag

    válasz tothl #654 üzenetére

    Abban biztos vagyok, hogy a kártyával magával semmi probléma, mint a legtöbb Creative termék esetén, de a szoftver hagy némi kívánnivalót maga után. Például az általam kifogásolt tompa basszus a bepipált bass redirection-nel sztereó forrást hallgatva.
    És most találtam egy fasza kis plugint foobar2000 alá, és már most este halkacskán sokkal-sokkal jobbnak tűnik elsőre a basszus, de holnap ugrik a majom a vízbe, majd beszámolok.
    A Creative pedig továbbra is tehet egy szívességet, hogy nem tud/vagy nem is akar/ épkézláb drivert összehozni a termékeihez. Például normális dolog az, hogy GTA - Vice Citynél a hangos autókkal járt utcán a csajszi görkorijának hangja visszhangzik (ugyanígy visszhangzik időnként az emberek beszédje is hasonló környezetben, mint a görkori), mintha egy nagy teremben lenne. Az EAX beállításokat természetesen megnéztem, belőttem-e valamit, állítgattam, sőt még ki is lőttem az EAX effekteket, de semmi eredmény, ez hiba egyértelműen. Persze lehet a játék készítői basztak el valamit, mondjuk az alaplapi hangkártyánál nem volt ez a visszhangzás. :U

Új hozzászólás Aktív témák