Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rizso

    addikt

    válasz Peter.70 #16736 üzenetére

    Van a tv-n jack csatlakozó? Mert ha van, lehet vennék egy 2.0 szettet, vagy mondjuk egy Logitech Z623/625-öt, minthogy ennyiből soundbart. Pl a Logitech baromi jól szól filmek alatt, zenére sem utolsó, cserébe nem tudnád kapcsolni tv-vel együtt.

    Aprón esetleg megnézném mik vannak 35-50k körül, de újonnan csak pénzkidobás ennyiből a soundbar.

    Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

  • h1mpi

    nagyúr

    válasz Peter.70 #16736 üzenetére

    Nemrég adtam el a BOSE Cinemate 15 szettemet 50-ért. Esetleg, ha látsz még ilyet, akkor melegen ajánlom.

    Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

  • rizso

    addikt

    válasz Peter.70 #16739 üzenetére

    Akkor érdemes nézegetni az aprót, néha vannak tök jó dealek. Az ár eléggé behatárolja, nagyon sok opció nem lesz. HDMI arc/earc nem árt, ha van rajta. Pl valami ilyesmi kis alkuval már nem rossz.

    Vagy: sok helyen hirdetnek Harman Kardon Onyx Studio 7-et bontatlanul 50k körül. Na annak is nagy hangja van, néha viszem a gyerekekhez projektor mellé :) Viszont annak külön hely kell, tv elé/alá nem lehet elhelyezni.

    @Rommel6600:
    Nálam a 930C baromi jól szól, az előző szettem (Q800T+SWA-9200S) után is észrevehető a szintbeli ugrás, pedig az is elég jó volt szerintem. Surround módban ha megfelelő tartalom mellett nem szól, vagy csak alig szól a hátsó két hangszóró, az baj. Most legutóbb kis horrorra voltam kíváncsi, hogy vajon lesz-e para hátulról, Evil dead rise mint film elég gyenge volt, de baromi jó hanghatások voltak benne (még magyarul is), 15-ös hangerő már sok is volt. Wheel of time eredeti szinkronnal (Prime video) szintén nagyon szépen szólt, teljesen térbe helyezett, mindenhonnan jöttek a hangok. És akkor még csak ilyen kis tingli tangli filmekkel, sorozatokkal próbáltam ki, majd ezután jönnek a nagyágyú filmek, ahol tényleg fontos a hang.
    Channel levelt nézd át, bátran nyomkodd fel-le ahol kell, nagyon sokat számít.
    Plusz ott van még az az eshetőség is, hogy egyszerűen túl sokat vársz, és az Atmos felirat "megrészegített".

    Én még eléggé az elején vagyok a 930C-vel, de már most ki merem jelenteni, hogy nagyon jó cucc.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

Új hozzászólás Aktív témák