Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabesz87

    addikt

    Na végre betettem a helyére a Maxell MSXB-252BT hangprojimat, és azt kell mondjam, nagyon pozitívak az első benyomásaim. Elfogult leszek, és nincs ugyan viszonyítási alapom, nem tudom, hogy szól egy 100e-es kategóriájú projektor, de első hallásra teljesen elégedett vagyok. Nyilván fényévekkel jobb a TV hangjánál. Végre nem hátrafelé, hanem előrefelé jön a hang, és nem valami nano méretű kis csipogóból. Simán optikán van összekötve a TV-vel. Tetszik benne az SRS BASS nevű mélyhang kiemelő opció. Esküszöm, érezni a basszust, az ágyon ülve érzem a rezgést. A távirányító is jó, pici, de jól használható, és ráadásul tanítható. A TV főbb funkciói (hang, csatornaváltás, ki/bekapcs, forrásválasztás; ill. van egy Enter gomb, azt még nem tudom, mire) megtaníthatók neki. De még ezekkel nem kísérleteztem, ahogy a Bluetooth-al sem. Továbbá dicsérendő, hogy van rendes magyar használati (igaz, néhol olyan hajmeresztő fordítással, mintha csak belökték volna google-ba), jár hozzá optikai kábel, EU-s és angol tápcsati, 3.5-ös jack-jack kábel, RCA-RCA kábel ill. 4 ilyen négyzet alakú ragadós gumitappancs a TV lábai alá, rezgéselnyelő és stabilitásnövelő céllal. Szóval összességében én teljesen elégedett vagyok! Árához képest szerintem baromi jó! Lőttem egy képet, szerintem tök jó, vakuval pont látszódnak az első hangszórók.

Új hozzászólás Aktív témák