Új hozzászólás Aktív témák

  • donbig

    tag

    Csatlakozom, megosztom a tapasztalataimat a Q60T-ről. Írtam,hogy visszaviszem, mert annyira nem jött be semmihez. Aztán ovastam ezt a hsz-t, #11951tomi19981214 , ami a bejáratásró szól, és ami eszembe se jutott volna soha.Mivel volt még sok időm visszavinni, gondoltam adok még neki esélyt. Így amikor lehet használom. A gyári HDMI-t kicseréltem. Talán Gixxer88 értekezett a mélynyomó helyéről, áthelyeztem szembe, eddig praktikus okokból a kanapé mellett volt. Sokat állítgattam a EQ-t. Nem tudom mi okozta a változást, lehet,hogy ezek együttesen, de már majdnem megbarátkoztam vele. :K TV-hez egész jó. Zenénél is sztem nagyon sokat számít a műsorforrás minősége. Laptopról BT-on lejátszva egy lossless fájl is nagyon gyenge minőségű volt, egy DSP Audio Enhancer nekem nagy minőségi ugrást jelentett. Ami a beállításokat illeti, bár többen írtátok,hogy nektek nem jön be, nekem továbbra is a Game Pro mód működik mindenhez. Egyelőre itt tartok, a mozi még hátravan. Köszönöm mindenkinek aki hozzászól(t), sok értékes információt lehet így összecsipegetni.

    "Ember, most jövök ki a templomból!"

Új hozzászólás Aktív témák