Új hozzászólás Aktív témák

  • need

    addikt

    Sziasztok..

    [Korábban] már írtam arról hogy a SAMSUNG HW-Q800T + SWA-9000S szettem ki ki hagy pár másodpercet használt közben. Mint kiderült más Samu hangprojektorok is csinálnak ilyeneket.. és reagáltatok is erre többen.

    Ami nekem most bevált és nincs hangkihagyás a következő lenne..
    Átnéztem a csatlakozásokat mivel mostanában elég sokat mozgattam a HDMI csatlakozókat nem teljesen voltak bedugva koppanásig javaslom nézzétek meg ti is.. a csatikat.

    A másik dolog a Reset na ez nem volt egyszerű dolog kerestem egy normális Samu szervízt akik segítettek ebben. (vannak minden féle YT videok mindegyiket próbáltam nem működik)
    Bekapcsolt állapotban a hangerő gombot egyszerre nyomni a + és a - jelet fizikálisan és nem a távirányítóval kb. 5-8 mp. ig. Kiírja majd INIT nekem kikapcsolt. De nem minden projektor kapcsol ki. Utána áramtalanítottam kb. 1 percre.. majd vissza kapcsoltam a HDMI eArc egyből felismerte és lekopogjam megszűnt a hangkimaradás. Szándékosan nem állítottam be a wifi kapcsolatot hogy még véletlenül se zavarjon be semmi..

    Akinek ilyen gondja van javaslom próbálja ki nekem segített.. ;) ;) ;)

    [ Szerkesztve ]

    D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

Új hozzászólás Aktív témák