Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56268288

    törölt tag

    válasz Integra #7532 üzenetére

    Persze, igazad van!
    Aki nézett már hasonló sorozatokat, annak okés, hogy nem tetszik. Én, a felsoroltak közül a jerichoból, illetve a lostból láttam elvétve 1-2 rész részletet. Szóval még csak nem is néztem végig egy részt sem, mert nem fogott meg akkor. Azt meg kicsit durvának tartottam, hogy lakatlan sziget, aztán mik derültek ki.. Na itt hagytam is a ge*ibe. :DDD
    House-t tv-ben néztem, míg a viasat úgy nem gondolta, hogy elég volt Houseból és csak úgy levették.. Ugyanez axn-nél is megvolt a csillagkapunál - ezek persze nem most voltak.

    Egyébként teljesen igazad van, mint azt már említettem. Sok a hasonló sztorijú, szar karakterekkel/színészekkel elkezdett sorozat. Olykor még a szinkronok is trágyák..

    Más:
    Én még most se tudtam rájönni, hogy engem úgy istenigazából, miféle sorozatok kötnek le.
    Nézem a TVD-t, TWD-t, Arrow-t, most ezt a Búra alatt, Trónok harcát. Néztem régen a csillagkapukat: CSK1, Atlantist, Universet.
    Nyilván, nem azt kérem ,hogy ti mondjátok meg, mikor én sem vágom mi a lófaszt szeretek nézni. Csak ezt így megjegyeztem lábjegyzetben.

  • odrif

    MODERÁTOR

    válasz Integra #7532 üzenetére

    "under the dome. n+1 rókabőr, ócska színészekkel, mindenhol ugyanaz a sztori, ugyanazok a "csavarok", mindenhol megvannak a debil irritáló faszfej karakterek, akik teljesen életképtelenek, mert az életben simán fejbe lőnék őket ilyen helyzetben 3 perc után..."
    De miért? Végignéztem a Prison Break sorozatot, és ott is voltak olyan szereplők akik nem odavalók. A 24-ről ne is beszéljünk.
    Ezt a sorozatot, valóban a helyi tv felhívására kezdtem el nézni de eddig nem rossz...

    20 éve a Prohardveren

Új hozzászólás Aktív témák