Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • k-adi

    nagyúr

    válasz F34R #59017 üzenetére

    Hellbound
    season 1

    Squid után nem sokkal egy újabb dél-koreai streaming hype, ezúttal a Hell.

    Mi lenne ha egyszer csak megjelenne egy jelenség (angyal) és megmondaná mikor halsz meg? És mi lenne, ha még azt is megmondaná, hogy azután a pokolra kerülsz? Amikor pedig megadott időpont tényleg eljön, akkor bizony a pokol szörnyei valóban szó szerint szénné füstölnek.
    Ez mind az első 5 percben kiderül, így nem spoiler, a trailerben is benne van. A sorozat rögtön egy ilyen áldozattól indul, viszont nagyon hamar kiderül, hogy nem is volt olyan ártatlan a földi élete során.. és lehet megérdemelte a sorsát? Na innen indulnak a bonyodalmak.

    Megnéztem én is, és annyira nekem se jött be, viszont azért érdekes dolgokat feszeget a sorozat (élet-halál, vallás, társadalmi-manipulálás) és ha jobban átgondolod elég komplex is, a finale csavarral együtt pedig egy újabb témakör kerül a képbe. (feláldozás kérdése)

    Azt egy kicsit sajnáltam, hogy a pokol szörnyeiről, meg az angyalról nem tudunk meg többet, bár valamilyen szinten érthető, és talán jobb is ha rejtélyes marad, lehet itt most nem is ezen van a hangsúly.
    Kérdés, hogy a 2. évad merre megy és mennyire lesz ez kifejtve benne, esetleg eljutunk-e odáig az első évados behódolástól, hogy az emberiség felveszi a küzdelmet ellenük?

Új hozzászólás Aktív témák