Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • (ÉN)közPONT

    senior tag

    válasz looser #6158 üzenetére

    Asahi-t ittam ,de az amit nálunk kapni az licence kivitel:(

    Az érmes sörökre .....egy vicc ...virít ,hogy okosba oldották meg azokat az érmeket...
    Ahogy Koxx is írta ..majdnem a legalja........
    Kb 1cm re lóg ki a mocsárból ami nem baj ha olcsón akarunk fej ügyileg elfáradni hétvégén ,de könyörgöm a Michelin csillagos apróséfnek mit adtak? neki külön főztek sört?..símán kinézem a szituációból ,hogy nem a szériagyártásban kaphatót kóstolta meg hanem nekik külön főztek egy extra minőségű és azt tették bele a szabvány üvegbe (borász trükk).

    Valahogy vicces lenne ha egy aranyra mászok-ot itattak volna meg a zsűrivel mire ők újjongással törnek ki ......HERE IS !!! The Grail :R :DDD ...nahjóó ez már nagyon szűrreális kép :)

    Kár ,hogy a Győrzámolyi nem tudott kijutni....bár ha nerc esete áll fent akkor kb annyi esélye lett volna mint a viccben az egyetemre jelentkező hátszéllel nem rendelkező átlag embernek:

    Két pasas jelentkezik az egyetemre ...a komoly hátszéllel bíró és a hátszél nélküli.

    Behívják a komoly hátszeles-t és a rektor a lehető leg udvariasabb már már seggnyalós hangon bemuatakozik , megmutatja a helyettes rektori széket amire emberünk alaphangon igényt tarthat a 4 éves képzés után és felteszi a 3 alapkérdését ún szóbeli felmérő jelleggel.

    1 kérdés: Krisztus születési dátuma ?

    A : IE 5000-4000.
    B : i. sz. 1. évre (Különösen ajánlott válasz)
    C :2012 ben.

    2 kérdés: mikor volt a második világháború ?

    A : Valamikor
    B : Akármikor
    C : 1939. szeptember 1. – 1945. szeptember 2. (Különösen ajánlott válasz)

    2 kérdés: Ki fedezte fel a C vitamint ?

    A : ÉN!!!!!
    B : Nem én hanem valaki más.
    C : Nagyrápolti Szent-Györgyi Albert (Budapest, 1893. szeptember 16. – Woods Hole, Massachusetts, 1986. október 22.) (Különösen ajánlott válasz)

    A kérdések és a rá kapott válaszok után kézfogás...szívélyes üdvözlés a majdani helyettes rektori szék várományosaként ...meghívás vacsorára a gundelbe és elköszönés.

    A következő alany behívása a hátszéltől mentes egyén személyében.

    Rövid köszönés...XYZ rektor vagyok.......... ÜLJÖN LE ODA !!!!!!

    Rövid állapotfelmérő kérdéssor aminek a válaszait írásban kettő tanúval és közjegyző által hitelesítve kérjük.

    1 kérdés: Krisztus születési dátuma , helye , a születést végignézők neve, címe elérhetősége?

    A : IE 5000-4000.
    B : Maga szerint ? Ide kérjük írásban a választ :
    C :2012 ben.

    2 kérdés: mikor volt a második világháború , kik vettek benne részt , név és lakcím szeint tételesen ?

    A : Valamikor
    B : Akármikor
    C : Ide írja és kihagyhat a helyes válaszra 47625 lapot :

    2 kérdés: Ki fedezte fel a C vitamint ? Név, Szül hely ,halál , lakcímek , barátok lakcímei , kedvenc teázói , titkolt hobbyk , a szabójának a neve , címe és a hiteles önéletrajza !

    A : Maga !
    B : Egy magánál lényegessen értelmesebb humán !
    C : Más válasz ide írhatja :

    Felsorolás után kézfogás nincsen , elköszönés röviden azzal ,hogy kint szóljon kérik a következő felvételizőt.

    SRY ha vontatott lett picit. :R

    Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

Új hozzászólás Aktív témák