Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vasy09

    őstag

    válasz coolrob #18020 üzenetére

    Nekem 809C van, és ami az androidot illeti, igen, sajnos gyakran előfordul, hogy megakad! :( De ez ahogy írtad is, többnyire a menüben való babrálás alkalmával jön elő, a tv nézés közben nekem eddig még nem volt gond! Nálam általában olyankor szokott beakadni, amikor usb-ről visszaváltok tv-re, vagy a tv-t átváltom a konzolra. Ilyenkor előfordul, hogy megakad, esetleg a kép is elfeketedik, aztán egyszer csak gondol egyet, és újraindul. :W Mondjuk olyan is volt már, hogy a távirányító nem igazán akarta érzékelni a nyomkodást. De ezek a hibák mind olyanok voltak, hogy max 1 percen belül el is múltak, vagy ha kikapcsoltam és újra bekapcsoltam a tv-t akkor már semmi gond nem volt. Szóval a rendszer egyáltalán nem tökéletes, és a régi samu tv-mhez képest idegesítő is, de ahogy írták is, remélhetőleg folyamatosan fognak jönni a frissítések, amikkel ezeket a hibákat majd orvosolják! Azt pedig csak halkan jegyzem meg, hogy egy 200ezres tv-nek ettől függetlenül szerintem nem így kéne működnie! :U

    [ Szerkesztve ]

    Gamertag: Vasy09

Új hozzászólás Aktív témák