Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Borokafa #11199 üzenetére

    2860-on (11x260) nekem sajnos csak akkor stabil ha megy közbe valami teszt. Azaz egy magot terhelnem kell. 250HT felett valamiért idle-ben fagy. A procit stabilan 2.9ig teszteltem 1.3v-on. De ha felrakom 1.4v-ra akkor instabil lesz az egész. Csak úgy jó ha minden auto-n van a biosban, különben fagyi van idle-ben. F5c bios van fent. elöször azt hittem táphiba, de a tápnak semmi baja. A lapon raktam bordát a Fetek-re, az se lehet. Itt ált meg a tudományom.
    Ha megy 2.8-at 1.3v-ak akkor kell menie 3ghz-en is csak lehet 1.4v-al.

    Az zavar hogy már baromi rég óta el akarom érni az a nyamvadt 3ghz-et, de eddig eddig AMD procimmal se sikerült. > 2600+MP@2.7-en, 3200+ venice@2.6ghz,4200X2 Manchaster 2.9ghz 1,65v-on ami baromi sok. És most ez a 9550, simán sikerülne ha stabil lenne. Egy validate erejéig pesze összejött. 273x11

    A legnagyobb gond az idle fagyás, és persze az hogy néha ba***k bebootolni és csak "áll" a post kép után szétfagyva. Jobb esetben elindul, de szétfagy XP betöltés után. A nem mindíg elsőre boodolos dolog akkor történik ha nem auto-n van a fesz vagy valamit állítottam a ramon. Auto-n meg csak 1.3v-ot ad a procinak és 2v-ot a ramnak.

    [ Szerkesztve ]

    Vintage Story PH szervere újra fut!

Új hozzászólás Aktív témák