Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • yodamester10

    őstag

    válasz Kvelstadt #222 üzenetére

    Ha tudod ezt töltsd le ps-re ez a legjobb járgány eddig pedig sok a mod gépem.

  • Tegla80

    addikt

    válasz Kvelstadt #222 üzenetére

    Az OHD1 az vilagoszold mud kategoriaban ezert "good" a jatekban (P16,P512 verdak eseteben exelent,de ezek csak hatsokerek meghajtasu verdak,valszeg azert kaptak jobb/nagyobb tapadast.......sztem igy is xarok,de ez mellekes) mig az MSH3 az sotetzold ezert exelent a jatekban.
    En spec a topikba kerules ota neztem csak ilyet(ezt),de pl tablazat nelkul (is) az UOD2-t talaltam jobbnak osszessegeben (mert ugy kell nezni es a tablazat is ugy nezi,h osszesen a 3 talajtipus mennyi pont) Ford F750-en.
    Szval sztem jo a tabla es a jatekban a kijelzes es jatszva is erezheto,h mas es mas a gumi az auton.

    Mods.(ps aktivalas)
    menuben ramesz a mods menupontra es x majd beirod az emilcimed(ps acc emil),jon kod amit beirsz a kovi ablakba ami jon ps-en emil megadas utan.Kinyilott a mods menu.....itt lehet keresni,szűrni oket kismillio modon,h csak a neked tetszo vagy updatelt vagy megjelenesi sorrend vagy map vagy mi hogy legyen. Nezd at alul a lehetosegeket,ir mindent.
    Ps 4 eseteben ram fuggo es igy gepfuggo is(fat,slim,pro ),h mennyit enged letolteni,hasznalni.Ps5- nel a ram mar nem akadaly mert tobb van,igy ez ott mar nem szempont ha jol gondolom.
    -szval ne pc-n nezegesd hanem csinald meg ezt es ott lesz minden ami neked kell vagy sem. Gondot nem okoz ha aktivalod a mods-t, az sem ha letoltod,hasznalod,letorlod idovel az xy modst. Viszont van 2 dolog amit azert jo tudni.
    1.Mielott kitorolsz egy modsot elotte add el az autot es ne maradjon palyan,garazsban,mert sir majd a mentes utana ,h kene xy mods(kamion,pot,barmi),de a jatekot folytathatod csak sir ,h hianya van.(ha elmulasztod,ujra letoltve ismet palyan,garazsban lesz,eladod es a mentes megjavul.Addig piros felkialtojeles )
    2. Ha mods-os mentessel online ,normal(mods mentes) partiba mesz majd utana ujra singli jatszol akkor elotte mods auto/autok szinten elad,mert kulonben bukod oket es meglepetes er. "Hé haver hol a kocsim". ;] (Sok love eseten nem para,de kezdokent bukni pl 100e erteku verdat vagy tobbet 1szerre biztos megviselo ezert mondom inkabb.)
    Mods ami nekem tetszik es hasznalom ha olyan partiban jatszom vagy mods palya vagy stb.
    Azov 7330 (mozgathato autoszallito felepitmeny, 6ws, kama szoges gumi....nekem 1ik kedvencem)
    Mustang pak(Kamaz megfeleloje... medium log es ronk daru felelitmeny egyben es radar felepitmeny is van ra. Most lattam,h csinalt mas is ilyesmit es kulon ronk daru is elerheto mar(mas,mint az alap jatekban)....ezeket nem probaltam,de a mustang ok.)
    GGMS Hibryd pak.( villanyos vasak tarhaza,de van egy Ford amibol belsoegesu is van es neonozhato :D aksis csorlo mindhez. )
    R&R Warrior (erdemes ranezni, nalam sok orat futott mar ez is.)
    Frog's Titanius maximus 6x6 (van 6x6,4x4 egybe pack is. )
    (ezen modsok egyike sem jatekgyilkos mindenen at jarmu,de azert erosebbek ,mint amit az alap jatek enged. Penz es egyeb ilyen jellegu mods-t nem probaltam soha,mert az alap mentesem hasznalom mindenre es kockaztatni/bukni nem szeretnem,igy azon dolog mar nem erdekel!!!! Kepeket most nincs kedvem csinalni,beilleszteni,bocsi. Ma elmentem a kordeert,raketat osszeraktam,odavittem es kilottem hc a sputnyik v-t (7es fel ora) ,megirtam a hsz-t,eleg ez mara....majd holnap a kepek.)

    Yodamester
    konkret nevet ha irnal az nagy segitseg lenne,mert kep alapjan ez csak egy kek/fekete Ford szeles "monster" gumikon. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Sony® & PlayStation®

Új hozzászólás Aktív témák