Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fecdzo

    senior tag

    válasz Face8814 #693 üzenetére

    Bocsi, az előbb telefonról írtam és nem tudtam többet írni...


    Szóval....ez egy roppant érdekes dolog, ilyennel nem taliztam. Milyen driverrel próbáltad eddig?Nem gondolom h alaplapi bios baj lenne....a bal oldali terhelés jelző az oszlop, ugye és nem pedig egy vonal ami vízszintesen mutatja a terhelést? Ha nem javul akkor van egy javaslatom: egy másik xp-t tegyél egy másik meghajtóra és zsír új driverekkel ott is próbáld meg!
    Nekem is alul teljesített a rendszer az új xp-ig! 82,12-es vagy 81,98 as driver lehet frankó!!De mielőtt feltetted az új drivereket ugye eltávolítottad a régit? Amúgy mind a két mark (főleg a 2006 nagyon procilimites!) mennyi proci pontot kapsz a procira 2006-ban?

    fulekitrading.wordpress.com

  • Fecdzo

    senior tag

    válasz Face8814 #693 üzenetére

    Ja még annyit h az alaplap biosában mindent állíts be manuálisan!! Nekem Asus lapom van és az új biossal minden SLI beállítás más lett! Dualra állítsd SLI aparature size Auto....ha van ilyen. Driverben ne felejtsd el kikapcsolni a minőségjavító beállításokat, mindent tégy alapértelmezettre! Bár valszeg ezek már megvoltak másként nem csináltál volna rekordot! Húzd meg azt a procit azért, de akkoris aggasztó az a 75-25-ös elosztás...ha a fenti dolgok nem mennek új xp, ha azzal is gáz van akkor nézd meg h a játékokban megy e minden kafán, ha igen akkor valami 2006-os bugra vagy driver bugra voksolok, ha nem akor tessék egyenként kipróbálni a kártyákat, ha úgy mennek vagy alaplap gáz vagy beállítási problem....hirtelen nincs több ötletem....a többit a tesztjeid után...:) Szorítok!!!

    fulekitrading.wordpress.com

Új hozzászólás Aktív témák