Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bepken

    veterán

    válasz l.skywalker #749 üzenetére

    ja nem is kioktatás akart lenni :D csak saját tapasztalatból tudtam, hogy ott ilyen is van.

    #750erahurka! ne is mondd...szerintem az összes többinél kaki a kereső úgy ahogy van....szüleim használják(használnák) a boxot és már évek óta megy a szenvedés, hogy "nem találnak semmit"....ami egyrészt persze user error is, mivel a tartalom ott van, de iszonyatosan hülyén dobja fel őket valamiért...nem a keresőt használják, csak a különböző kategóriákban lépkednek és sokszor kaptam már meg tőlük, hogy "nincs itt semmi gyakorlatilag..." - ez pedig sokszor jogos, mert szabályszerűen el vannak dugva egyes filmek és csak ugyanazt az 5-6 címet dobja fel a főoldalon. akár úgy is, hogy hosszú hónapok alatt egyre se böktél rá közülük!

    pl faterom a múltkor el volt képedve, hogy milyen klasszikus filmek vannak fent HBO-n, mire rávágtam, hogy a kérdéses címek ráadásul már jóideje fent vannak!

    ╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

Új hozzászólás Aktív témák