Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Arolotifar

    őstag

    válasz erahurka #1425 üzenetére

    Szerintem a többség el sem olvassa, illetve nem is tudja értelmezni az infókat :F
    Inkább jönnek reklamálni, hogy milyen sz@r az egész. Jézusom, 999 Ft-ba kerül, ami kb. 2l tej ára :W

    "Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

  • junkpod

    nagyúr

    válasz erahurka #1425 üzenetére

    Az se baj ha nem érted, te tudsz első pillanattól kezdve mindent én meg nem. Nem vagyunk egyformák. Nézd el nekem, hogy magasabb elvárásokkal ugrottam bele a Sky előfizetésbe, és nem tanulmányoztam át minden elérhető leírást és fórumot, mielőtt kiadtam egyezer magyar forintot.
    Mivel az első film amit megnéztem rajta az Indiana Jones és az elveszett frigyláda volt és kapásból volt 5.1 hang (ami valszeg remaster mivel az eredetit sztereóban adták ki), meglepő volt, hogy egy szír új sorozat, ami a szolgáltató egyik reklám-ternéke nem érhető el jobb hangminőségben.
    Gondoltam, ha már itt a PH-n mindig segít mindenki másoknak, megkérdezem, hogy én állítok-e be valamit rosszul vagy gyárilag ilyen? Nem gondoltam, hogy itt PH-n is FB szerű kötözködésben lesz részem. :(

    Mr. K.
    Hahaha. szerinted nem ezen az oldalon kell előfizetni? Persze, hogy olvastam. A hangot illetőleg itt ez áll:
    "A Dolby Digital 5.1* segítségével könnyen belefeledkezhetsz az akcióba minden olyan támogatott eszközön, amelyen beállítható az 5.1-es surround hangzás.

    *Felhívjuk figyelmedet, hogy a Dolby Digital 5.1 nem feltétlenül érhető el minden tartalomnál."

    Ezek után ha elsőnek egy 30 éves filmet nézek meg és utána látom, hogy egy 2022-es sorozat ettől gyengébb minőségű hanggal elérhető, akkor nem érezhetek csalódást?

    [ Szerkesztve ]

    Box's don't touch!

Új hozzászólás Aktív témák