Új hozzászólás Aktív témák

  • #16741888

    törölt tag

    Sziasztok
    Szóval, mint a cím is mutatja, keresek németül+ angolul beszélő, info beállítottságú embert/embereket, lányokat, fiúkat. Német alapfeltétel, angol ajánlott, az info beálítottság nem feltétel, de azért nem árt, ha gyakorlottan kezeled a számítógépet.

    A munka tulajdonképpen céges ügyfelek számítógépeinek a supportjában merül ki, sok csoportban remotekapcsolaton keresztül, tehát ez nem olyan mint a Matav tudakozó az telefonálhat be aki akar, csak céges dolgozók kisebb nagyobb problémáinak a supportjáról van szó, jelszóvisszaállítástól, a Windows installig, bármi lehet, nyilván szakcsoporttól függően.

    18éves kortól bárki jelentkezhet(érettségi a feltétel), legajánlatosabb azoknak akik pl. passzív féléven vannak, vagy halasztanak 1 évet, kellemes hangulat, inclusive csomó minden, nemzetire néző dual 19es monitor, légkondis iroda. Az én csoportom átlagéletkora 25körül van, vannak idősebbek is+ fiatalabbak is, hihetetlenül jól megvagyunk. Én szerencsésnek mondom magam hogy első munkahelynek, suli mellé, ilyesmit találtam.

    A kereset abszolut versenyképes a magyar piacon, biztos munka, nem fenyeget az a veszély , hogy tönkremegy a cég, hosszútávra rendezkedtek be.

    Akkor ezennel induljon a banzáj, ismertek, tudjátok hogy megbízható vagyok, szívesen válaszolok bármilyen kérdésre.:R

  • efge

    aktív tag

    keresetet konkretizalnad?
    munkaido?
    ha eleg az erettsegi, akkor mi alapjan dontik el hogy felvegyenek, nyelvtudas?

    A tűzfal a gyengék menedéke! A bátrak IEt használnak!

Új hozzászólás Aktív témák