Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bmx powa

    tag

    UP, mert ugyan nekem nem a tanulmányi eredményemmel, hanem más dologgal volt gondom... a sztori a 8.-os osztálykirándulás. ugyan vigyünk valamit inni, nehogy kiszáradjunk este. ugyebár én eleve gyanus vagyok, sok tanár kiszúrt magának...ezért nem én vittem, hanem osztálytársam. haverom vette oszttársam pénzéből. én átvittem A-ból B-be, és másik oszttársam elvitte a kirándulásra. ennek az lett a vége, hogy fegyelmit akarnak indítani ellenem, merthogy ez lenne a második igazgatóim. az iskola házirendjében nem szerepel semmi ezügyben, fegyelmi eljárás nem indítható ellenem. tulajdonképpen semmit nem szegtem meg. ellenben arra kíváncsi lennék, hogy hogy magyarázzák jogilag azt, hogy eltulajdonították a nemkevés magyar forintért vett italt. tudtommal a 18éven aluliaknál alkohol ügyben kizárólag az eladást büntetik. tehát tulajdonképpen ők sértettek jogszabályt? a másik érdekes dolog az, mikor a házirendben szerepel, hogy dohányterméket, alkoholt, drogot az iskolába behozni tilos, és eljárást indítanak. a házirend első oldalán az áll, hogy a házirend a tanárokra és diákokra egyaránt vonatkozik. kérdem én, hogy is van ez a dohányzó tanárival? meg a BONTATLAN sörös üvegekkel az énektarán tantermében a szekrényben?

    bocs hogy hosszú voltam...mellesleg csomó felnőtt mondta hogy menjek ügyvédnek, csak ahhoz rengeteget kell tanulni:(:D

    "hát, EZT a verziót kihagynám, nem mintha utálnám Jókerpapát, csak Ő nekem már, khmm, nem elég filigrán, túl férfi és semennyire sem bari... "By Bolondember

  • bmx powa

    tag

    válasz L|zsidoboz #33 üzenetére

    20 emberre 1l vilmos meg 5dl epres vodka? ugyanmár..
    amúgy: azthiszem iskolai rendezvénynek minősül. de NEM tiltja a házirend. amúgy meg ha ő felelne a testi épséünkért, akkor nem ezzel a busszal mentünk volna...

    "hát, EZT a verziót kihagynám, nem mintha utálnám Jókerpapát, csak Ő nekem már, khmm, nem elég filigrán, túl férfi és semennyire sem bari... "By Bolondember

Új hozzászólás Aktív témák