Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _seth_

    veterán

    válasz Oliverda #7 üzenetére

    Gimi:

    Saját tapasztalat: 3,5-ös átlagra beírták anno az ellenőrzőmbe, hogy meg fogok bukni, év végén 4,5-re pedig hármast kaptam...

    Másik tanárnak elmondtam, hogy az ő tantárgya szerintem nem olyan fontos mint a többi, kettest kaptam belőle év végén igaz 4-esre álltam :)

    Kisérettségin már a tanár írta volna be az ötöst mire jött egy másik aki kérdezett vmit amire nem tudtam válaszolni igaz neki nem lett volna szabad csak a terem végén csöndben figyelni de miatta csak 4-est kaptam...

    Egyetemek:

    Semmi értelmeset nem írtam mégis hármas lett ennek az ellenkezője amikor szinte idézem a könyvet és akkor is csak annyit mond a tanár, hogy ez kevés... ennél több kell...

    Vagy a legjobb: adott egy tantárgy 1 félévben 2 zh: első zh 1-es lett (nem is csoda mivel csak a nevem volt rajta a lapon), második zh 4-es lett, elmondta a tanár, hogy megy ez nekem és ugye, hogy meg lehet tanulni (egyébként erre sem tanultam semmit csak az elsőn több kedvem volt aludni mint írni) szal javítón ugyanazt a feladatlapot adta ki amit a hét elején 4-esre megírtam, mindent leírtam amit előzőleg sőt többet is mert még meg is csillagoztam pár helyen és kiegészítéseket is írtam, tanár megnézi és beleköt, hogy ez nem erről szól, ennek nincs köze a kérdéshez, ez pedig totál hülyeség de azért egy kettest ad rá... na most ilyenkor mit lehet mondani? :D (köv héten mehetek ehhez a tanárhoz szóbelizni mert egy 2-es és egy 5-ös zh-ra még egy kettest sem adott meg, szóban: IP címzés, hálózati maszk számolás, IP címre ránézve megmondani, hogy van-e ilyen... ha ez megy akkor lehet mesélni kb 200 oldalnyi hálózatról...).

    Na de ilyen példákat biztosan tud más is... a tanárok egy része egyáltalán nem korrekt...

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

  • _seth_

    veterán

    válasz Jégkokó #14 üzenetére

    Egyetemen kár, hogy nincs ilyen... tanárok elmondása alapján volt régen, hogy aki sok embert buktatott meg az a köv évben már nem tanított a suliban de valahogy mostanában ez már nem probléma... az sem probléma amikor első félévben ''megtanítják'' egy tantárgy 2-3 részét úgy, hogy nincs hozzá jegyzet sem majd a második félévben megtanítják az első részét amire a 2-3 épülne és nem értik, hogy a 2-3 részből miért húztak meg majdnem mindenkit hiszen készen van az 500 oldalas jegyzet... igen csak nem 3 hónappal a vizsgaidőszak után kellene a jegyzetet elkészíteni/közzétenni... persze ez sem probléma :)

    Volt olyan tanárom akinek a bringáját odahegesztették a kerékpártárolóhoz... szeretetből persze, hogy el ne lopják...

    Az is jó amikor úgy kezdi a tanár az ismerkedést, hogy múlt félévben 180-ból 160-at megvágott egy évben (azaz ők már 2x vették fel azt a tantárgyat ami összesen kb 8 lehetőség arra, hogy meglegyen nekik zh és vizsgákkal együtt).

    [Szerkesztve]

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Új hozzászólás Aktív témák