Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LordVenom

    tag

    válasz ayo #12828 üzenetére

    Hű, ezek nem rosszak, én a retro konzolokon kívül figura buzi is vagyok, így erre lehet én is beruháznék 1-2 figurányit. :)
    Egyébként az egész MK világ úgy tetszik, ahogy van, főleg, hogy a sztorija annyira összetett, hogy konkrétan egy könyvet lehetne írni róla. Volt idő, hogy sokat foglalkoztam vele, a "fészbúkon" most is indítottam egy MK fan csoportot, ahol folyamatosan leközlöm a karakterek eredet történetét, meg egy rakat kulissza titkot. :)
    Ha valaki tag, és érdekli, csatlakozhat, fent lesz a teljes történet is, ami kurva hosszú, és baromi jó. :)

    A videojátékok közül pedig az első rész nagyon megfogott, anno jártam középsuliba, és a tatabányai buszvégen bámultam órákon át. :) Aztán az MK2 ütött a legnagyobbat nálam, meg is volt MD-re (az MK1 is). Az MK3 nálam kicsit elvesztette a varázsát a sok idiótasággal, és túlspilázott kivégzéssel... az ezutáni részekről nem is nagyon nyilatkozok, azokat nem nagyon szerettem. Talán az Armageddonnál kezdtem visszatérni a rajongói táborba, és az MK9 már abszolút megfogott újra.
    Jelenleg a Diablo 3 végigjátszása után indítom az MK9 sztorit, úgyhogy a PS3-as MKX megjelenéséig lesz bőven Mortal Kombatban részem. :)

    Sokakkal ellentétben nekem egész tűrhető rész volt az MK vs DC is. Talán azért, mert nagy képregény olvasó vagyok, és érdekes volt a két világot össze eresztve látni. :)

Új hozzászólás Aktív témák