Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • autotaxmo

    őstag

    válasz #64638144 #9042 üzenetére

    Hát hülye voltam anno, belátom teljesen. Óriási f*szsag volt, mert akkor amikor elhoztam 2022-februarjaban a yetteltol 200 ezerért a 128 gigás S22-t akkor éppen 10-11 ezer körül volt a csomagom, szükség is volt a korlátlan GSM beszélgetésre (mai napig mondjuk szükséges) és adtak 100 gigat, na most tavaly 23 elején emeltek ugye egy combosat a csomagon, ez már 15-16 ezer lett havonta úgy hogy közben a 100 gigabol max 10 körül használok és 10 ezer körül vannak azok a csomagok ahol 10 giga net plusz korlátlan beszélgetést tartalmaz. Így havonta akaratom ellenére 5 -6 ezerrel fizetek többet havonta és nem tudom módosítani mert kot a 2 éves hűség. Max felfelé módosíthatók a csomagok, lefelé nem. Okosan ki van találva. Nem az a lényeg nekik hogy ügyfelük legyél csak hanem kva magas havi dijjat perkalj amit ők már egyoldaluan mindig felfelé tornaznak. :W kiszamoltam, hogy olcsóbban jöttem volna ki ha egy összegben megveszem anno kuponokkal 250-300 körül nem emlékszem mennyi volt kuponokkal az S22 megjelenéskor de most a 2 év alatt bőven 300 körül járok

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák