Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rup1u5

    nagyúr

    válasz ML320 #2043 üzenetére

    én rögtön a játék legelején azzal kezdem, hogy fölkapom a stalker rucit a tetöről és írtani kezdem a katonákat a stalker base-től jobbra visszafelé lévő katonai bázison (ahonnan később) úgyis el kell hozni majd a doksikat. Az úton mindíg járőrözik 3 katona. Elég az egyikre távolról rálőni aztán visszamenekülni a stalkerbázishoz és a katonák odajönnek. Kezdetben ez jó mert csak stukkerünk van és a többiek segítségével könnyű kinyirni őket. Van hogy szóhoz sem jutok a többiek már kinyírták a katonákat. Ezután csak föl kell kapni az AK-t meg a löszereket tőlük és lehet menni csalogatni a következő 3ast. így szép lassan vagy 20-30 AK-t lehet vinni a kereskedőhöz és össze lehet szedni 20000 rúbelt anélkül, hogy az ember kimozdulna a kezdőhelyről. Ha már nem jönnek katonák az úton akkor is van még 3-4 csóka a bázison. Azokat könnyű leszedni ha már van AK-nk és végül az utolsók közül az egyiknél ott lesz egy Obokan! Én most megyek az X16-ba és még mindíg az az Obokant használom amit ott szereztem. Nagyon megbízható fegyver és most kaptam hozzá távcsövet a Duty-s csókától akinek segítettem kiszabadítani a pajtiját az X16 felé. Ilyen jól még nem nyomtam. Voltam Strelok búvóhelyén is, egy failed misönöm sincs és van kb. 60 ropim. Igaz easy-n küldöm. :B

    [ Szerkesztve ]

    Why don't you knock it off with them negative waves!

Új hozzászólás Aktív témák