Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PeL

    addikt

    válasz westcoastog #9012 üzenetére

    Szinte biztos hogy nem fog csökkenni a töltési idő, mert a játék max 3GB RAM-ot használ :\ Szerintem ezen csak egy SSD meghajtó tudna segíteni. Amúgy ha érdekel AF3-al ha nem DX10 vagy DX11 módban játszol hanem csak sima "Enhanced Full Dynamic Lightning" módban akkor nem kell annyit várni betöltésnél. Látványbeli különbség nincs szinte semmi DX10 és DX9 között ebben a játékban úgy vettem észre, DX11 vs DX9-nél nem tudom mi a helyzet mert a kártyám csak DX10-es. Az említett memóriakorlát miatt modolt STALKER-t nem ajánlott full max grafikán játszani, mert out of memory crashek lehetnek. Ha hagyod alapbeállításon, ahogy alapból beállítja magát a játék egy teljesen jó látványt kapsz, full maxon nem lesz sokkal szebb, és úgy biztos vinnie kell a gépnek. Egyedül a textúra részletességet kell fullra rakni, élsimítást sztem ne erőltesd mert a játék nem szereti úgy látom (csak driverből lehet engedélyezni nálam + sárga csík keret látszik a képen ha be van kapcsolva játék közben)

  • Aarpok

    őstag

    válasz westcoastog #9012 üzenetére

    Amúgy lehet ezt a játékot full grafikán tolni csak vasat kell alá tenni (i7 2600k,GTX 670).
    PeL: valahol olvastam az élsímitás csak statikus fények mellett működik amennyiben dinamikus fényeket használunk akkor csak elmossa az éleket ez állítólag az xray egyik furcsasága.Most a swartz móddal játszom abban is benne van az atnosfear és nőtt a töltési időm 1,5 - 2 perc pedig statikussal tolom.A másik jó dolog,hogy elfelejtették beprogramozni a vsync - et hiába kapcsolja be az ember a játékban nem ér semmit ezt is a driverben kell bekapcsolni.

    Аарпок

Új hozzászólás Aktív témák