Új hozzászólás Aktív témák

  • SaGa59

    őstag

    válasz Antonius1978 #27264 üzenetére

    Igen, a téli kiegészítőnek ez a hibája, mint mások is megjegyezték. Elsőre én is felraktam, de fél óra után leszedtem, mert nagyon stílusromboló volt, ahogy a befagyott tájon kitört egy zivatar, villámlással. Gyanítottam, ha ekkora baki van benne, lehet gond is...

    A feladat szövegét azóta átírtam. Az orosz eredetiben úgy volt, ahogy eddig (6 konzerv, meg 5 doboz bármilyen lőszer), de az utolsó verzióban átírtam, hogy pont azt írja ki, ami kell...

    Mindenből van pont elég, hogy jusson a banditáknak és a hátizsákokba is. Csak semmit nem kell eladni túl korán. Én gyakorlatilag semmit sem vettem, mindent javíttattam, meg találtam. A végére maradt 30k rubelem úgy hogy nem adtam el csak a megtalált fegyvereket és fölösleges lőszereket.
    Volt egy AK-m, egy SVD-m, egy Martha pisztolyom meg egy valamilyen sörétesem. Meg a végén a vétkesektől zsákmányoltam valami nagyon jó, hangtompítós, távcsöves 5,56-os gépkarabélyt...
    Közben találtam egy géppuskát, többszáz 7,62-es lőszerrel, na azt ott is hagytam a hídon a hátizsákban.

    [ Szerkesztve ]

    STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

Új hozzászólás Aktív témák