Új hozzászólás Aktív témák

  • Tomacko

    senior tag

    válasz Golota #9010 üzenetére

    Nem kell engem győzködni, te is mást szeretsz én is.... Ilyen ez a zene hallgatás :) A koncept album akkoriban nem volt egy megszokott dolog a thrash műfajban.... és én erről beszélek, nem arról, hogy nem volt akkor más műfajban szokott. Az, hogy neked az Annihilator nem fekszik oké, nem baj az. De azért anno emlékszem én, hogy kb. az összes szakmai sajtó, élen a Hammerrel eléggé meghajoltak az Alice In Hell lemeznek. Ennyien azért nem tévedhettek ekkorát :) Vagy tudja a fene, lázadó, szobáját tágító (kirugom az oldalát ha kicsi valami :) ), tini voltam akkoriban és azért valljuk meg 15 évesen sok mindent máshogy lát egy ember, meg pláne 42 évesen is másképp emlékszünk vissza rá :) De tény, hogy egy akkori vidéki megyeszékhelyen nem volt egyszerű új zenékhez jutni eme réteg műfajból :) legalábbis Szekszárdon nem volt az. Én azt sem merném gondolni, hogy egy videoklipp miatt került volna a "köztudatba" ez a banda. Nálam és a baráti körömben egy zene sosem azért lett valamennyire éppen aktuális kedvenc x időre mert klippet csináltak egy számhoz, mert ugye a klippeket nem igazán játszotta le egy magnó sem :)

    cappa72:

    Mike Oldfield átirat
    Genesys át gondolás
    Ez meg...., visz mindent mint a piros 7-es, a sok érzelemmel ami kiszabadul belőle :)

    Nem elveszett "műfaj" az a tribute és cover :)

    Mike Oldfield zúzva is jó :)

    Ez meg egy egész csokornyi Mike "metal" Oldfield :)

    [ Szerkesztve ]

    Ha nem ismered meg a barátság titkát, igazán nem is tudsz semmit. Tomi ---ZTE Grand X IN--->Motorola Atrix 4G--->Sony Xperia S--->Huawei Ascend P6 ---> Asus Padfone S --> Xiaomi MI-A2 Lite

Új hozzászólás Aktív témák