Új hozzászólás Aktív témák

  • cappa72

    nagyúr

    válasz Tomacko #9002 üzenetére

    Szegény csóka akitől vettem majdnem sírt mikor meg tudta milyen zenék fognak rajtuk szólni többségében :) Ő nála a legkeményebb zene az Mike Oldfield volt
    :DD
    Pedig ha belegondolok, azért csak azok félnek a metál zenétől, akik nem nyitottak a másra. Én a metál felől nyitottam más irányok felé, és azt kell mondanom, hogy nem biztos, hogy olyan rosszul jártam. Ami tetszik, azt meghallgatom, ami meg nem fog meg, azt nem. És onnantól már csak a zenei kérdés a lényeg - hogy mennyire illik a fülemhez/agyamhoz.
    Ha valaki Mike Oldfield-et feldolgozná erősebb változatban, szerintem odab@szós lenne.

    Vagy ott van pl. Steven Wilson. Először azt hittem, hogy Kurt Cobain... Úgy el tudnám őket képzeni, hogy ketten együtt valamit alkotnak. De ez már nem a realítás.

    bikábelezés
    Ugh... ezt még ki se' próbáltam. Na majd a holnap.

    Cappa asszem az LP verziók meghallgatása miatt egyszer meg kell majd látogassalak
    Sajnos kevés lp-m van. Azok is jellemzően magyar, jugoszláv kiadások - de ezt majd megbeszéljük privátban.
    (Azért sikerült beszerezni egy 1965-ös angol kiadású Oscar Peterson - we get requests - lemezt, ami itt nagyon off, de azért a bőgő szíííjelvágja a basszus legmélyebb bugyrait :D )
    Azé' ha összejön, akkor addigra szerzek jó kis szekszárdi vöröset...

    Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

Új hozzászólás Aktív témák