Új hozzászólás Aktív témák

  • Satyricon

    addikt

    válasz Ellia #4518 üzenetére

    (#4518) Ellia: Am nagyon tetszett, hogy minden korosztály megjelent, de az már nem, hogy hiába próbált kommunikálni az énekes a közönség magas százaléka nem értette...

    Ő legalább megtette hogy kommunikál a közönséggel, igazán tiszteletre méltó ember! Ellenben Kóbor Jancsival, akinek egy szép szava nem volt a közönséghez! Egy beképzelt, idióta vén f*szkalap embert ismertem meg személyében! Rengeteg koncertet megéltem, a leg amatőrebbtől a legnagyobb és legnevesebb bandákig, és mindenkibe volt annyi jó indulat, hogy legalább a közönséget üdvözölte, vagy legalább csak 1-2 mondatot mondott! Pedig ehhez nem kell egyetem és semmilyen iskola, hogy a saját nyelvén a közönséghez szóljon! A legnagyobb bunkóságnak tartom az ilyet! :((( Szóval ez a kóbor, hát nem tudom... Mintha be is lett volna lőve cseppet... Ha közelebb állok, esküszöm felköpök a színpadra! Főleg a koncert előtti jelenetekért! :W :W

    A zenekar többi tagja előtt hajtom a fejem! Főleg Benkő László és Debreczeni Ferenc előtt! Respect nekik! :R A Scorpions előtt meg kétszer is! Eddig is tiszteltem őket, de a tegnapi koncertjük óta még nagyobbat nőttek a szememben! :R

    Szerk.:
    (#4516) blasko92: Nehogymá egyedül neked koncertezzen két ekkora zenekar a Hősök terén....
    - Úgy értem a haverock nem jöttek, és így kicsit szar volt egyedül menni a koncira. Értsd jól! :P :DDD

    [ Szerkesztve ]

    (lOo \ (llll) (llll) / oOl)

Új hozzászólás Aktív témák