Új hozzászólás Aktív témák

  • Satyricon

    addikt

    válasz Arlekim #3706 üzenetére

    Igen, lehet találkoztunk már, ha voltál Akela koncerten :DDD Általában ingyen mehetnék be az Akela bulikra is, itt pl azért, mert Farkas a vezetéknevem!(Bár már elég ritkán élek a lehetőséggel, mert 1: Nagyon tisztelem a bandát, 2: Krisztus koporsóját se őrizték ingyen :DDD ) Am engem is van, aki Akelának hív az ismerősök közül :DDD

    Ja meg van 1 jó sztori: Mikor még 9 éves voltam, akkor jelent meg a 4. albumuk, és Mezőkövesden a sörházban hatalmas bulit csaptak Akeláék. Egyik haverom mesélte, hogy jöttek egy leroggyant kisbusszal a koncertre, majd mivel látták, hogy haveromék is rockerek, megállt mellettük a kisbusz, majd kiszólt belőle Pávcsi, vagy főnök(már nem tudom melyiküket mondták), hogy: "Hé srácok. Nem tudjátok merre van a sörhöááááááz?"(Az öáááá persze okádás volt beszéd közben, ami végigfolyt a kisbusz ajtaján XD :)) )

    Szerk.:

    Ezt meg sógorom mesélte, hogy ugyanez a koncert volt, és Pávcsi annyira be volt b*szva, hogy belehugyozott a dobszerkó lábdobjába :))

    Azt a töménytelen mennyiségű skálázóvizet, amit ezek bevettek anno... egy nagyobb uszoda medencéje csúrig lenne! :DDD

    Szerk2:
    (#3707) Arlekim: Na az nagyon jó lenne! Általában Füzesabony, Eger, vagy Bpesten vagyok! Még pár hét, és újra visszaköltözök Pestre! Mivel a haveri társaságom 3/4-e külföldön van, így jó lenne pár igazi Rocker arcot megismerni majd Pesten! Aztán Koncertek, Rocktogon... Vagy egy True Metal zenekart se lenne hülyeség összehozni! ;]

    [ Szerkesztve ]

    (lOo \ (llll) (llll) / oOl)

Új hozzászólás Aktív témák