Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KubanitoS

    veterán

    válasz brillians #26305 üzenetére

    A helyedben néznék teszteket youtube-on. Vannak olyan yt csatornák is, amelyek kifejezetten robotporszívók tesztelésével foglalkoznak. Nekem Q7 max+ volt, a tesztek alapján választottam én is. Sajnos idő előtt tönkrement, most Q8 max+ lett helyette.

    Én igazából ajánlani tudom (nem véltelenül nem néztem más márkát a garanciáztatás után), a telefonos applikációja nagyon jó és stabil, a Q7 után ez érezhetően alaposabban takarít (két kefe van már benne és lassabb sebességgel dolgozik). Nekem az is előny, hogy Aliexpressről beszerezhető hozzá minden tartozék, vagy pótalkatrész viszonylag olcsón. Annyi, hogy a víztartályát neked kell töltögetni, illetve a felmosó részét is neked kell leszedni-feltenni, mert nem tudja magának állítani (ez már egy lépcsőfokkal feljebb lévő kategória), de ez nekem nem gond, mert nincs szükségem a napi szintű felmosásra.

    Annyit még hozzátennék, hogy nézz utána a garanciáztatásnak az adott boltban, ahonnan meg akarod venni. Nekem az a véleményem, hogy inkább legyen kicsit drágább helyről vásárolva a készülék, ha az esetleges probléma esetén te csak feladod nekik a csomagot és ők intéznek mindent, nem pedig neked kell a hivatalos márkaszervizzel bajlódnod. De ez már egyéni preferencia.

    Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

Új hozzászólás Aktív témák