Új hozzászólás Aktív témák

  • Chal

    addikt

    válasz qqzs #176 üzenetére

    Nézegetem én is a Worx-öket (megint), de nem bírok eligazodni rajtjuk. Addig oké, hogy legkisebb modell méretben és akkuban is kicsi (WR13*), de az nekem nem is lenne jó. Aztán jön az m500/m700/m1000 (WR14* sorozat),. Ezek speci, méret és súly alapján tök ugyanannak a gépnek tűnnek, azzal az eltéréssel, hogy az m500-ban 2 Ah-s akku van, a 700-asban meg 4. Nade az 1000-esben is 4 Ah-s van, az miben tér el, több kábelt adnak hozzá, és ennyi? Azt látom, hogy az M1500, M2000 méretben is más már (WR15* sorozat).

    Ha igazak a fentiek (és tényleg nem állítom, hanem kérdezem, szóval pls. fix me, ha van valakinek több infója), hogy az m500 és az m1000 közötti kb. 400 EUR-os felárért adnak +2 Ah-t, meg némi vezetéket? Tehát itt annyi csak a koncepció, hogy nagyobb akkuval kevesebbet van töltön a gép = nagyobb felület adnak meg. Vagy van még valami, amiről nem írnak a speciben?

    Ha jól gondolom, akkor viszont az m500-ast kell venni + ezt az akkut. Vezetékből meg gondolom ok ehhez is a random olcsó mt kábel.

    Mi a véleményetek?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák