Új hozzászólás Aktív témák

  • KoNZoLik@

    veterán

    válasz spleenszuru #41 üzenetére

    A házban ahol le ülsz egy tag mellé,ott lehet ugye online opciót is választani, ott van lehetőség erre, hogy vissza menjél a régebbi régiókba, ott található az újra játszás is, egy ilyen idősíkos megoldás keretein belül! Ki lehet választani a chaptereket/bond küldiket/még a videókat is😁

    melega- Végig játszás után megnyílik a midnight mód, na a hardot szorozd fel 5-el, ott gyakorlatilag egy sima ellenfél kinyír 1mp alatt ha nem figyelsz, viszont ott dobálja a játék a legjobb ultimate fegyvereket és ruhákat 👍 Ez olyan mint a NioH -ba ami volt végigjátszás után, nem véletlenül gondolom😁 Bementem lvl67-es szinten egy 60-as falupucolos misszióba, nos nem tudtam megcsinálni 😳 Az a jó, hogy írja a szinteket mindenhol, szégyen szemre egy 54-est tudtam csak meg csinálni, de azt is éppen hogy... szóval aki ilyen NioH fan, az itt ebben is megtalálja a számításait, mert tartalom bőven van még végigjátszás után is :K

    [ Szerkesztve ]

    ***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 817 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

Új hozzászólás Aktív témák