Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • goyo206

    aktív tag

    válasz Gigi01 #2144 üzenetére

    Ugyan, semmi gond! ;)
    Én meg nem bírok eljutni a gamé-ig sajna!
    Szóval jól teszed, h. a simfansot használod, azé a jövő. Én is kipróbáltam anno a csehet, nekem nem jött be, a francia sem, szóval maradt a jól bevált hazai. Azóta meg óriási fejlődés történt (történik), szóval dolgoznak elég rendesen a srácok, ha anno nem untam meg a 37 pályával, most meg már pláne nem fogom a mostani csekély 100 körülivel! ;)
    A pluginban melyik autóval mész?
    Milyen rollbar érték társul Neked az autóbeállításnál az 540-hez? Nekem az max-on van, 792-n, ami a legnagyobb elfordulás, ehhez társult anno 270, majd 300, 315, aztán most próbálkozom a 360-al!
    Alt-tab-ra sajna nincs megoldás, legalábbis nem tudok róla (talán valami olyasmi rémlik, mintha mondták volna, h. ha ablakos módban futtatod, akkor, de nem próbáltam...).
    Camhack-et sem használtam (használok), így passzolom azt is, én az első pillanattól kezdve lökhárítózom. Próbálkoztam full belsőből is, de úgy nagyon keveset láttam, így kiültem vissza. V.ki mintha azt mondta (írta) volna anno, h. így lehet legjobban érezni magad alatt az autót! ...és szerintem is így van, a régi Colinos hátulról nézem az autót dolog régen elmúlt, az itt használhatatlan, max. replay nézésnél fasza!
    Szóval úgy próbáld ki a 360-at, h. küldök hozzá egy setupot is! ;)
    Milyen autóval szeretsz menni? Kedvenc(ek)?

    Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=goyo206

Új hozzászólás Aktív témák