Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Japóka

    friss újonc

    válasz regenyid #443 üzenetére

    Szia Regenyid.

    Teljesen igazad van. Gondolkoztam én is ezen mivel már kifogytam az ötletekből.
    Főleg mert azt a kevés segítséget is amit találtam a TFT kezelőhöz, azt sem tudom használni.
    Mivel a videókon szereplő kezelők mind régi firmware-rel rendelkeznek. Az enyém pedig újabb ugye, részben eltér a menüje. Bevallom őszintén, hogy ez a riasztó telepítés új dolog nekem, egy kicsit könnyebnek gondoltam a dolgot. Jó nyilván ha valaki megmutatná, vagy elmagyarázná a dolgot akkor gond nelkül menne a következő alkalommal, de most elakadtam és ha lehet akkor nem költenék még szakemberre is főleg, hogy a rendszer sem volt olcsó. Rendelek egy kábelt hozzá. Találtam egy párat, olyan 20-25ezerből már be lehet szerezni. Csak azt nem tudom, hogy melyik program a jobb a Babyware vagy a WinLoad
    mert mindkettőt ajánlják. Ami viszont jó, hogy a kábellel való programozáshoz van instrukció a youtube-on bőven. Valószínű azzal már boldogulok. Már az is jó ha megismerem az alapokat, és üzemkész a rendszer később ráérek az extra funkciókkal foglalkozni.
    Step-by-step.

    Köszönöm a tanácsot!
    Üdv Japo

Új hozzászólás Aktív témák