Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cs1csó

    félisten

    válasz Fandango #74 üzenetére

    Ezt én is így gondolom, csak a mérés metodikájára voltam kíváncsi. Reklámblokkoló fronton jelenleg az Ublock Origin (Nano Adblocker is erre épül) technológiája a legjobb (ezt tapasztaltam). Mivel az Ublock Origin alap szűrői között is vannak AAK szűrők ezért nehéz tesztelni a Nano Defender-t. Konkértan még egy régebben linkelt tesztoldallal: [link] (ha érzékeli az oldal a blokkolót akkor jön az üzenet, hogy ne blokkold) nem bír el a sima Ublock Origin a másik a Ztracker oldalon mikor egy adott torrent oldalát behozom pár másodperc múlva szintén jelez de hát onnan nemigen töltök csak feltűnt azóta tesztelés céllal szoktam visszanézni rá.

    Magyarán: ameddig mindenki a saját böngészési szokásai között nem fut bele ilyesmibe, egy számára fontos oldalon és ez zavarja (blokkoló nélkül nem akarja használni ezt az oldalt) akkor érdemes lehet a telepítése, de a ki be kapcsolgatást kicsit túlzón macerásnak érzem.

    Az meg végkép nem lényeges, hogy reklámblokkolóval ESETLEG lassabb mert reklámblokkoló nélkül az internet használhatatlan.

    A Kékes525 által AAK tesztelőnek linkelt wired, forbes, business insider oldalakkal simán elbírUblock Origin is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák