Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lo_jo

    senior tag

    válasz arcitec #5780 üzenetére

    Nincs több féle multi, nincs olyan, hogy a Posse Up jó volt. A multi volt jó. Az egyetlen, a nagybetűs, a mindenható. A kezdő képernyőn csak azt választod ki, hogy hol indulj, a free roam ott rak le, ahol legutóbb abbahagytad (vagy ahol a szerver szerint voltál), a camp a táborodhoz, stb. A posse up-ot nem próbáltam, de legjobb tudomásom szerint ilyenkor simán csak csapatba kerülsz más random playerekkel.

    Amit leírtál anyagbeszerzés, az a trader role küldetése, te is tudsz soloban ilyet, csak meg kell venni aranyért a role-t és mehet a végtelen grind. Vadászni kell, eszközöket beszerezni, ha "lefőtt" a kávé az áru, akkor pedig eladás. És ez csak az egyik role a (mostmár) 4-ből. Mindegyik ad küldetéseket, de nem a klasszikus értelemben vettet, hanem a többsége ilyen egyszerűbb. Hozd el, vidd el, öld meg, védd meg, gyűjtsd össze, stb.

    Ezeken felül vannak integetős emberek, akik hasonló kaliberű küldetéseket adnak. Vidd el a levelet, hozd el a szekeret, stb.

    Van még multiplayer story, ahogy a legeleje indult, az ikon a térképen olyan, mint a single részében egy küldetés. Na én ebből semmit nem csináltam még.

    Arra viszont kíváncsi lennék, hogy eddig mit csináltál multiban? Hogy szereztél pénzt? Hogy nem untad meg?

Új hozzászólás Aktív témák