Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • p a s s e r

    őstag

    válasz jzsolt79 #12403 üzenetére

    collectorkodásból 4 óra alatt is sokkal többet ki lehet hozni, mint 1000 dollár... és ha rám hallgatsz, ne koncentrálj nagyon egy szakmára, mert hamar kiég... én dolgoztatom crippset és marcel-t is folyamatosan, ez az alap... cripps-el csak távolra viszek ki, és a moonshine főzdében is csak a legdrágábbakat főzetem, ami nekem wild creek és spiced island, erős főzetből... ehhez be kell gyűjteni a napi 3 db creek plumot és a napi 1 db karibi rumot, illetve crippsnek vadászgatni, amit menet közben is lehet... mindemellet letolom a napi role küldetéseket és a többi időben collectorkodom, porszívózom a térképet... ez tök jó szvsz, mert laza kirándulgatás, ami közben lehet vadászni, szekérre dobálni és ha kell, elugrani tölteni, kiszállítani... ja és a világot is kiismered közben a jól járható útvonalakkal, rövidítésekkel együt... viszont én nem válogatok... kinézek egy jó útvonalat és végigmegyek, mindent begyűjtve... sok pénz van a kismillió tárgyból, amiből sok van és kénytelen az ember külön eladogatni (r* bele is szokott fagyni egy ponton túl az eladogatásba, mert besokall...) ha egy tárgyból 7 db-nál több van, akkor eladom a plusszt, hogy legyen hely az újaknak...


    szóval ez így kb. 4-5 óra játékkal nálam, nem rohanósan:
    - 1 trader szekér kiszállítás meszire
    - 3-4 moonshine kiszállítás
    - átlagosan napi tíz teljes kollekció
    - kb. 1000 dollárnyi egyéb eladott gyűjthető
    - napi role küldetések kivégzése
    - és ami szembejön... 2-3 legendás, útzárak, stb...

    add össze... ja és az xp-t is keményen pörgeti a collector...

    beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

  • Mike

    veterán

    válasz jzsolt79 #12403 üzenetére

    azt tudom mondani, hogy 1 coin túra, gyorsutazás nélkül, fejből, kb 55 perc, és 540 dolcsit ad
    az más kérdés, hogy amióta random mit túrsz ki a földből egyszerűen képtelenség egy set-et összeszedni (régen 1 nap, 1 set)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák