Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mike

    veterán

    válasz p a s s e r #11206 üzenetére

    naja, de ha csak a streak miatt játszom, akkor nem maradok 1-2 órát (vagy többet) hanem gyorsan letudok pár egyszerű napit, és már húzok is el. ehhez képest csináltam ezer más dolgot.

    nincs bizony. mindenkit más motivál. példéul a héten rájöttem, hogy utálok harcolni, főleg más userekkel. de most hogy nincs napi, megszűnt minden motivációm
    mondok egy példát: mindig gyűjtögettem a békákat, hogy legyen carcas a zsebemben amit napihoz le kell adni. most meg nem békázom, mert minek. a trader szekeret azért vittem ki, hogy le tudjam adni a napihoz a 7 kzepes állatot, vagy a 6 nagyot. most nem fogom leadni, így kiszállítani sem kell. Nem mindegy hogy 51k-m van vagy 51,5k-m van? de teljesen mindegy, nincs mire költeni, gyűjteni. bounthy huntert sosem szerettem, a 20-as is azért lett meg, mert kelle a Breton barna (igaz azóta már nincs meg), moonshiner sem izgat, alapvetően unalmas, coin túrázni sincs értelme már, pedig abban pont az volt a szép, hogy radar nélkül csináltam néha elővéve a térképet. Egyszerűen nincs cél, a Rockstar módszeresen írtotta ki a célokat a játékból.

    azt hiszem ez a lényeg: van-e célod. mindegy mi, valami amit el akarsz érni (sok arany, egy role ló, bármi) most éppen ebben a játékban semmiféle célom nincs. BH 30 mi? egy navy variáció? használom a navyt? van, de nem. most kell nekem egy más skinű, főleg 15 aranyért vagy mennyiért? nem. főleg úgy nem, hogy nem keresem 3 nap alatt vissza az árát. Ott a battle pass. mit ad? vörös husky. van huskym? van, kell vörös? nem. a többi vacak kell? 190 féle cuccom van a postán. na lesz még hozzá, hű. szóval ez a baj: nincs semmi amiért elindítsam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák