Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz Pist@bácsi #11122 üzenetére

    Köszönöm, így már megtaláltam! :R

    Mivel a lista alján van és nem látaszik a teljes lista, ezért nem tudtam, hogy lejjebb is vannak tételek, amik nem látszanak...
    Ti lehet már megszoktátok, de nekem még új a játék UI-a és gördítősávra számítottam volna ott ahol ennyi tétel van, helyette egy kis csücsök jelzi csak, hogy van tovább no meg a kiválasztott tárgy számozása... Írja is, hogy 13 bár mondjuk első ránézésre nem jött le, hogy csak 9 tétel látható a 13-ból.

    Nagyon sokat bénázok RDR-ben, ez engem is zavar. Marha nehéznek érzem a játékot így a többi R* játékhoz képest. Érzem, hogy a mechanika nagy része a GTA V-ből visszaköszön de ez akkor is sokkal nehezebb.
    Ezért bocsi mindenkitől, nem célom senkinek felhúzni az agyát, de már a guglit is széttúrtam de nem találtam olyat ami segített volna, a sztorys mission-ös leírásokat megtaláltam de csak összezavart, mert nem tudtam, hogy sztoryban másképp van ez mint onlineban.

    [ Szerkesztve ]

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák