Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • marilllyo

    veterán

    válasz Major Lion #4008 üzenetére

    Nem! Egyébként sem.
    Ugye van 178 állat összesen. A Total-hoz 50-kell. A nyúzós acsihoz / trófihoz azok az állatok kellenek, amiket meg lehet nyúzni. A pluck, collect stb.. nem. Ergo a madarak 90%-a kiesik, továbbá rákok, apróbb emlősök stb. Plusz levonjuk a Guarma, legendary állatokat, így marad kb 70.
    A Study-zni meg a Guarma állatokat nem kell ugye, illetve Van Horn felett a veszetteket stb.
    Párduc / puma nem nehéz inkább körülményes. A párduc az adott helyre spawnol. Én ha mentem mindig ugyanott-ugyanabból az irányból jött.
    Párducnál. Lenn a vízpartnál verj tábort. Az kb mindig ugyanoda rakja. Aludj éjszakáig. Bontsd le a tábort és ments egyet. A táborból, ahogy indulsz be az erdőbe (ahogy beérsz az első sor fái alá) tőled jobbra fogja lespawnolni. Ekkor ő még nem vesz észre és study-zható. Nekem mindig ott volt. Ha nagyon bemész az erdőbe akkor már támadni fog és nem tudod study-zni. Azért tudom csak ennyire mert a Florida Panther nehezen adta magát. Vagy nem spawnolt le...vagy a sima spawnolt. :( Ilyenkor tölts újra. Ne lődd le! Ha lelövöd akkor pár éjszakán keresztül nem spawnol. Töltsd vissza a mentett állást.
    Puma az könnyebb mert az megy a predator csalira. Párduc az inkább rád megy. :DDD Én fenn annesburg felett javaslom a folyó túlpartján. A "Roanoke" felirat "R"-betűje előtt.
    A 3 csillagos bundákat tartsd meg mert kelleni fog. (Ha még nincs meg minden tasi)

    Nem kiokítani akarlak, meg írtad ugye, hogy neked megvan... ezt inkább a többieknek, akik még bajlódnak vele.

    [ Szerkesztve ]

    PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

  • Pepeninho

    őstag

    válasz Major Lion #4008 üzenetére

    Csalival, vagy lelott doggel probaltad? En multkor gugoltam a dombteton a panther kornyeken, 50-60 lepesre ott volt a megnyuzott, lelott oz, de csak medve ment ra... :/

    Ps4, p30 pro

Új hozzászólás Aktív témák