Új hozzászólás Aktív témák

  • LASERwin

    csendes tag

    Én sem igazán értem, hogy a #2 hozzászólást mire alapozva írta a delikvens, dehát lelke rajta. Ha ő meghallgatás nélkül, egy hírből simán megállapítja vminek a hangminőségét, sőt, úgy egyáltalán a minőségét, akkor komoly karrier vár rá a minőségbiztosítási szakmában. :))
    Na de komolyra fordítva a szót, én nagyon szeretem a Yamaha audio eszközeit, de szvsz minden szegmensben megvannak azok a gyártók, amik igazán az adott területre specializálódtak. Értem én ezalatt, ha sztereo fejhallgatót keresek, akkor Sennheiser, vagy AKG. Ha hangprojektort szeretnék venni, akkor kizárólag Yamaha. Ha komoly házimozi hangrendszer, akkor Harman/Kardon plusz JBL párosítás. Stb...
    Mint mondtam, kifejezetten szeretem a Yamaha audioeszközeit (a PC-hez az aktív rendszerem full Yamaha, hangprojektorom szintén), de fülest én sem tőlük vásárolnék, ahogy mondjuk Bose-t sem (pedig sokan istenítik, de azok még nem hallgattak normális fejhallgatót, akik szerint a Bose jó fülest gyárt). :Y :W
    Arra ott van egy Sennheiser HD 448, ha munkahelyemen vagyok, vagy ahol a zárt füles preferált, illetve otthonra pedig Sennheiser HD 555, ahol a nyílt füles kiszűrődő hangja sem zavar senkit. :K
    De ettől függetlenül N+1-edik kínai gagyinak titulálni egy Yamaha fejhallgatót kb. 0 info alapján, hát mondjuk úgy, hogy semmiképp sem igazán szakmai... :N

    [ Szerkesztve ]

    LASERwin

Új hozzászólás Aktív témák