Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TheSaint

    aktív tag

    válasz vegyszer #1488 üzenetére

    Egy ideje már én is hajlok ebbe az irányba, működjön és kész, de pár dolog azért még megér némi nyomkodást: a gyárinál messze jobb kamera, hangzáson rengeteget lehet javítani megfelelő moddal, illetve a reklámok teljes száműzése, nagyjából ezek ugranak be elsőre.
    A másik meg, hogy azért tanul ezt-azt romolás közben az ember, az sem utolsó dolog.
    Xiaomi EU vonalon is sok a probléma, tehát arra sem lehet már ráhúzni szerintem régen, hogy stabil (jelenlegiben nem megy a Gyorskártyák, OK Google, de pár héttel ezelőtt ugyanúgy volt bluetooth gondja mint amiben más ROM-nál is belefutottam), elég megnézni a bug listákat a heti kiaadások alatt, ami az egyik héten hiba nélkül ment, az a következő kiaadásban hibázik. Írták is, hogy csökkenteni fogják a támogatott telókat, látni, hogy se a fejlesztők, se a tesztelők nem bírják. Kicsit biztam ebben a Havoc-ban meg az AEX-ben de az egyik telepítésével nem bírtam, a másik meg nem az igazi, bár azóta kijött egy új Official változat, rengeteg javításssal: [link]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák