Új hozzászólás Aktív témák

  • vegyszer

    addikt

    válasz kazsmerlaca #569 üzenetére

    Nem akarom őket savazni, de nem túl pozitív a véleményem róluk.
    Fekete péntek vettem volna egy kék Mi 8 lite 6/128GB kék készüléket. Jött mail, hogy nincs. Cseten kérdeztem, azt mondták legyen fekete, és azon az áron lesz. Eddig óriási plusz.
    De újra rendelve a készüléket nem kerestek, nem történt semmi. Mondom, OK, akkor legyen a régóta áhított Mi Mix 2 6/64GB szintén tőlük. Mert az ára gyakorlatilag a két készüléknek összeért. Semmi reakció. Majd a vásárlás/rendelés után két héttel jön mail, hogy egy munkanapon belül átvehető lesz. Újabb hét telik el, és kiderül, hogy az idő közben változó szándékom (kp helyett hitel) kizárólag új rendeléssel tudják lekezelni. Hiába mennék be személyesen.
    Na ekkor mondtam azt, hogy akkor +4000Ft, és azonnal viszem a notebook.hu oldaláról nullás hitellel. (mert a smartshop.hu azt se tudta megmondani, hogy ők milyen konstrukciókkal dolgoznak)

    Tudom, hogy rossz a mintavétel, de ezek után az ég óvjon náluk egy garanciális ügyintézéstől.

    [ Szerkesztve ]

    "Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

Új hozzászólás Aktív témák