Új hozzászólás Aktív témák

  • KFORboy

    senior tag

    válasz Donki Hóte #4067 üzenetére

    Sok vélemény van, ez is egy...
    A lényeg az, hogy a saomitól kapunk egy olyan minőségű / képességű telefont amit egy telefontól elvárunk, mindezt olyan áron amit egy telefonért megfizetünk szemrebbenés nélkül.

    Ha nem ez a R5P lett volna, akkor egy note8 lett volna nekem.
    Ami igazán hiányzik samutól az a Samoled, a billentyűzet, és az, hogy a qrva képeket nem lehet galériában egy gombbal elforgatni fájl mentés szinten, muszáj a szerkesztőben szórakozni :(((

    Másban nem tudtam beleállni a készülékbe, pedig a legjobban kritikusok egyike voltam.

    Bár nem szorulok rá, az árcédula ott lobog a szemem előtt és így megértem mindezeket.

    Roppant mód kellett az életembe egy ilyen jól optimalizált flowly készülék hatalmas üzemidővel.
    Mindennek fejébe, a SD625 mint hardverszett legalja a Saominál, mindenre elég és gondolom elég is lesz egy jódarabig.
    A következő meg 635 ami dupla ekkorát tol szintetikus tesztekbe dettó arcpirítóan jó ajánlatokat fog alkotni a következő években.

    1 max 2 év és ugyan olyan név lesz a Xiaomi mint a Huawei... Már ha nem nagyobb.
    Aztán utána mi lesz, azt már fene tudja.
    De jóllláthatóan meglódult és túl is haladt a technológia és már olcsón lehet igen jót csinálni...
    Ami meg hatalmas nagy rébusz a nagyoknak mint a samunak, hogy miként tudnak majd eladni 300e HUF-ért egy telefont, mikor a kínaiak megcsinálják hardverestül, oledestül, mindenestül ugyan azt 100e HUF-ért...
    Talán még egy pár kamerával... Nemtom... :F :DDD

    Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

Új hozzászólás Aktív témák