Új hozzászólás Aktív témák

  • [DDAY]F4C3

    tag

    Én most adtam el ezt a "fantasztikus" telót, de így utólag tennék néhány megjegyzést.
    Mindenki ömleng, hogy mennyire frankó és semmi hibája. De leírom a tapasztalataim...
    Gondolom majd a hozzászólásomhoz jönnek a kommentek és a rosszindulatú megjegyzések, de megemlíteném, hogy ezzel együtt cirka 30 okostelefonom és tabletem volt. (ami lehet sok - más szerint kevés), tehát van némi fogalmam hogy kell jól működni egy telefonnak.
    Eustock rendelés, - tényleg flottul ment minden. Megrendeltem csütörtökön, másnap 10 körül jött a futár és minden rendben meg is volt. Frankó csomagolás, gari papír, - szóval rájuk panaszom nem lehet.
    Friss, telepítésektől mentes rendszer nagyon smooth. Röccenés nélkül ment minden. Egy kisebb rendszerfrissítés után neki is estem, hogy kiismerjem a készüléket. A kijelző minőség tetszett, a hatás egy kissé középszerűnek hat. (főleg a fehér előlap nem egy előkelő választás a gyártó részéről). A csajos szín annyira nem érdekelt. Kamerával teljesen meg voltam elégedve, bár a Meizu telónak jobb volt. Az üzemideje miatt mindenki olvadozott, de szerintem középszerű, átlagos. A kijelző érzékeny és nem karcolódik fólia nélkül sem. (ehhez annyit fűznék, hogy baromira vigyázok a telókra. Tehát nem eshet le, nem hordom farzsebben, aprópénz, kulcsok mellett sem és nem viszem gőzölni - vizes kézzel áztatni a fürdőbe.) És most had írjak néhány negatív dolgot is.
    - a közepesen "belakott" rendszer (kB 10-12 alkalmazás volt telepítve) optimalizálatlan érzetet keltett. Főleg írás közben, mikor szinkronizálás közben pillanatra merev a rendszer és hirtelen 3-4 karaktert is beír. Gondolom ismeritek a hatást.
    - A gyárilag telepített alkalmazásokat nem tudtam rávenni, hogy SDkártyáról töröljön, vagy másoljon rá. (arra panaszkodott, hogy nincs neve - pedig volt)
    - A 4 giga feletti file - okat felejtsd el az sd-n, mert nem engedi. Bár jó, hogy kezelte a 128-as kártyám.
    - A rezgő motor néha olyan helyzetben állt meg, hogy nem volt képes újra indulni. Olyankor picit meg kellett koccintani a telefont és 1 percig újra működött. Vicces garis hiba.
    Azt gondoltam, hogy ennyi legyártott és eladott készülék után ilyen hibákkal nem találkozom. Terveztem egy drágább típust választani, de ezután felejtős a márka.
    Soká sikert hozzá Nektek!

    [ Szerkesztve ]

    Tel: +36202955333 ^^ -V.m.L-

Új hozzászólás Aktív témák