Új hozzászólás Aktív témák

  • doooo

    veterán

    válasz Graphics #122 üzenetére

    Általános igényeket fogalmaztam meg, amik már itt is elhangzottak, és amikre a konkurenseknél van opció. Persze ezek kétségtelenül korrelálhatnak a sajátjaimmal is. OLED-et például lehet, hogy hajlandó lettem volna elengedni, ha valami jó ajánlattal előrukkolnak, teszem azt pl. a Samsungnál (FE, sima S7)... de miután ilyen ajánlatok nem történtek, úgy érzem, mégsem fogom.
    Én eleve kb. 3-4 évre tervezek egy tabbal, egy S730G (mert ez van a Lenovóban egyébként) erre egyértelműen nem lesz elég. Ahogy a 6GB RAM sem (S7-széria legnagyobb hibája is ez), bár ezt is megkockáztatnám talán, ha minden másban jó lenne, és jó árban lenne az adott készülék (S7-széria minden másban jó, de borzalmas árcédulával).

    Olyat meg nem mondtam, hogy senkinek sem felelhet meg a Pad 5. De az tény marad, hogy nem az a mindent lesöprő, bomba ajánlat, aminek a cikk elején fel lett konferálva például. Mert hát az igények határozzák meg mi számít ilyen ajánlatnak, és ez számos igénynek/feltételnek egyértelműen nem tud megfelelni, tehát általánosságban már nem lehet ilyet kijelenteni. Az SoC önmagában nem teszi azzá, ahogy a telefonokat sem szokta.
    (Az említett Lenovo sem az, btw. De érdekes, ha a kettőt összeillesztenénk, megkapnánk az igazi "bomba ajánlatot", főleg ha maradna 150-190k az ár).

    GSMArena teszje végén egyébként van egy sokkal érdekesebb Lenovo megemlítve, csak az meg nem kapható (legalábbis egyelőre) hivatalosan, világszerte (bár sokaknak ez nyilván nem akadály, nekik érdemes megnézni, hátha); a Pad Pro; az az igazi konkurense ennek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák