Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NotBlank

    csendes tag

    válasz this is life #1565 üzenetére

    No hát épp ez a gond. Régen én is rom-olgattam, debloat-oltam, de már kinőttem belőle. Se kedvem, se energiám, se affinitásom. Meg hát őszintén: ha veszek 100k+-ért telefont, had ne kelljen csűrni-csavarni rajta. Apróságokat még szívesen megcsinálok, de ennyi. Viszont ami a lényeg, és amire igazából fel akartam hívni a figyelmet az az, hogy az általad hápogóknak vélt emberek valószínűleg egyszerűen "csak" megveszik és használják a telefont rendeltetésszerűen. És bizony így az akksi sokunknál alulteljesít kicsit (amivel hangsúlyozom nekem nincs gondom, így is tökéletesen megfelel), mert értem én, hogy 10-12 óra sot-ért csináljam ezt, és csináljam azt, és ha nem csinálom, akkor ne csodálkozzak hogy nincs. Na de az emberek többsége nem áll neki buherálni (jogosan), és így az akksi ha tetszik, ha nem egy kicsit szűkösebb mint amennyinek lennie kellene, szóval had ne legyen hápogás ha többen is megemlítik. Ez lett volna a lényeg.

    Imi1982: Köszönöm a tippeket, párat lehet bevetek. Nem használom full fényerőn, sőt..még a közelébe sem engedem, erre kínosan odafigyelek :)

  • Dimond G

    senior tag

    válasz this is life #1565 üzenetére

    Nekem is csak kb 1-2 napig volt bajom az aksijával, amíg be nem állt a használatomra. Utána már nagyon jó volt!
    Nekem nincs 6-8 óra kijelző időm, de 2.5 napot simán kibír a telefon. Hétvégén 3 napot is, de akkor nagyon keveset van a kezemben.
    Egyedül a BT kapcsolat megy egyfolytában, ha úton vagyok vagy melóvan, akkor az adathálózat is.
    Így simán kibír 2 munkanapot és a harmadik nap kell tölteni. Nekem ez ideállis. Ennél jobb csak az Amazfit GTR-em. Az 25 nap alsó hangon! :DD De az egy óra! :))

Új hozzászólás Aktív témák