Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bbubby00

    őstag

    válasz tibcsi0407 #711 üzenetére

    Én nekem ez már a 3. Xiaomi telóm, előtte Samsungjaim voltak. Viszont annyira pofátlan lett az áruk, hogy megelégeltem.
    Itt is, ott is kellett kompromisszumokat kötni.
    Az embereknek sosem elég jó semmi, ezt észrevettem.
    Mix3ra vigyázok mert (nekem, vis a lélektani határomnak) drága és szép, a jelenlegi autóm egy nagyon szép állapotú 91-es MX5, ezt is féltem, néha eszembe is jut, h minek akkor nekem?
    Tavaly egy 98as átlagos MX5öm volt egy Redmi note5-el. Egyiket sem sajnáltam (ésszerű keretek közt), mert nem képviselt számomra olyan értéket egyik sem.
    Tehát nálam is sok a dilemma.

    Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

  • HUTCHDB

    nagyúr

    válasz tibcsi0407 #711 üzenetére

    Lehet, hogy a kinai rom az alapja, de szamtalanszor volt mar pelda arra, hogy valami bug sikeredett az eu-s verzioba. (De lehet itt nem is errol van szo, latsd lent.)
    Visszaterve az okosora dologhoz, e teren te tevedsz, itt ilyen jellegu korlatozas nincs, sot ma egesz delutan minden ertesites megjott, hivast is jelezte, gmail, viber, minden ok. volt, viszont az oran tovabbra is disconected allapotot jelez, es idegesit a kis athuzott felho a szamlapon.

    Fentebb irtam, hogy eu-s romnal jo volt a kapcsolat, de a fiam mondta, hogy korabban is volt gond ennel a telefonnal az oraval, igy mar nem tudom mi lehet a hiba, es mar az emlekeimben sem vagyok biztos...vagyis lehet globalon is volt gond.
    Az is lehet, hogy valami android wear os hiba, nem tudom.

    (#717) Zototh64!
    A gps -el kapcsolatban vitatkoznek.
    Nagyon sokat hasznalom a navigaciot, es "ezerszer" pontosabb, gyorsabb, mint az s9+ volt.
    De mar a korabbi elodoknel (mix2) is nagyon jo volt a gps, tavaly nyaron egesz europan vegigmentem nulla hibaval.

    Net sebesseget nem szoktam merni, de nalam a weboldalak betoltese klasszisokkal gyorsabb, mint a samsungon volt.
    Mondjuk en itt is, es ott is a samsung bongeszot hasznalom, mert szamomra az a leggyorsabb, legfluidabb, legsimabb mukodesu.

    [ Szerkesztve ]

    " Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

Új hozzászólás Aktív témák