Új hozzászólás Aktív témák

  • HUTCHDB

    nagyúr

    válasz kelzsoca #553 üzenetére

    Nem tudom, hogy mi lehet a gond.
    Ugye a global->eu rom váltás előtt volt nyitás, ami resetet csinál, tehát ez nem lehet a hiba oka.
    A telefont dettó úgy használom, és kb. ott, ahol a többi készülékemet.
    A samsumgot mindenki fikázza, hogy nulla az akkuja, nálam teljesen elfogadható volt.
    Volt OP 6T-m, szinte ugyanazt az akkuidőt hozta, bár a net tele van a dicséretével.
    A mi mix 2-őm simán tudta a 6-7-8 órákat, ez annak kb. a fele, ami szinte használhatatlanná teszi számomra a készüléket.
    Délután már azt kell nézegetnem, hogy juj, vajon hazaérek-e.
    Ezt a 3 óra körüli SOT-ot a 8-10 évvel ezelőtti készülékek is tudták...nagyon bosszantó a dolog, mert amúgy nem lenne rossz a telefon.

    iXSM-ről való váltás.
    Nagyon nagy a telefon, ráadásul széles is, s9 plus után szinte megszokhatatlan.
    Ezért sem akartam mi8-at, mert vejemnek is az van, és tudom, hogy az a pár milliméter a szélességben igen is nagyon komoly különbséget tud okozni.
    Vissza az iphone-hoz.
    A súlya nem tudom mennyi a mix 3-hoz képest, de az is nagyon nehéz készülék volt, és a külméret+a súly miatt egy kezes használata kizárt volt nálam.
    Egyszerűen már zavart, egy egyszerű hívásnál is.
    Kijelzője nekem nem tetszett, kontrasztban szerintem elmaradt a samsungtól, kb. mi mix 3 szint, bár egymás mellé nem tettem őket, de én ezt éreztem.
    A fényképekkel sem voltam megelégedve, a beltéri videók is hagytak kivetni valót maguk után, nagyon zajosak voltak.
    A családtagok mindegyikének iphone-ja van, és a régebbi készülékekhez képest, alig éreztem sebességbeli különbséget.
    No nem egy egy weboldal betöltésére gondolok, hanem úgy az egész működése során volt ez az érzetem.
    Fizikai dual simes XS max-om volt, de a két kártya kezelése sincs úgy kiforrva mint itt.
    A bluetooth eszközökkel állandó problémám volt, mind az óra, mind az autó fejegységét többször kellett tanítanom, elfelejtette, eldobálta. Ráadásul az autóban a jelzőhangok nem szólaltak meg, ami a kocsiban történő használatot teljesen ellehetetlenítette, mivel sok sok értesítésről maradtam le emiatt. De ez nem a fejegységem hibája, hanem ez ilyen.
    A használatom végén (kb. 1 hét után) már az árát is sokalltam, hiszen a sok számomra negatívum e tekintetben is feltette bennem a kérdést, hogy ér ez ennyit?

    Az akku viszont brutális volt, 8-9 óra SOT-ot tudott, ráadásul a készenléti ideje alapjában is jóval jobb volt, mint az androidnak, de ez köztudomású.

    [ Szerkesztve ]

    " Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

Új hozzászólás Aktív témák